vinohradská

dneska bylo na vinohradský veselo. vykouknu ráno z okna, fronta tramvají, tak vykouknu ještě víc a zastávku a kus dál vykolejená tramvaj pěkně na štorc přes koleje.
jednu odpoledne domů, na želivárně u casablanky sanitky, hasiči, fízli, prostě kompletní záchranej zbor kromě armády, a jasně že zase průser.

30.09.2013 v 19:49:41

rigól

jo, je to brutus, ale nechci vědět co ti týpci z druhý firmy žerou vlastně za sračky. mám rýmu, že normálně nic necejtim už tejden, ale dneska dvakrát vlezu na hajzl a takovej hovnovej rigól co mě praštil do čumáku a co tak štípal ve vočích.... strašný, fakt strašný....

30.09.2013 v 15:07:51

pondělí yes

jo, je pondělí, hnusnej začátek tejdne.
kolega je někde na výjezdu, práce v fastfoodovym řetězci. No, celkem mu to nezávidim, fastfood žrádlo zdarma, aby nemuseli chodit daleko od podniku. takže já hlídám hotlajny a snažim se uchodit na antispamu imapovej účet, aby byl spambox nějakej přístupnější, než jen z disku. Ale asi se na to vyseru, respektive počkám do doby, kdy začne někdo postrádat emajl, kterej měl dorazit, ale nedorazil, protože skončil ve spamu. no znáte to z praxe, tyhle problémy s nevyžádanou poštou trápí každýho.

ivka jede zejtra do germánie, zase za prací, takže budu opět vopuštěnej vdovec. každopádně, za 14 dní se vrací ze svýho výletu za asiatkama náš kamarád víťa, takže sem zvědavej s čim přijede a jestli je pravda, že bělochům se v asii sešikměj voči...
to asi nebylo moc hezký vůči našim asijským přátelům...

Česko zjednoduší vízovou povinnost pro byznys s Čínou. Kohout uvažuje i o Rusku. Je mi to jasný, máme tu málo rusáků se šikmejma vočima. Cejtim v tom, že nějací ruští soudruzi manipulují s českym (záměrně nepíšu našim, protože já toho zmrda za svýho presidenta nepovažuju, páčto sem ho nevolil) presidentem. Prostě více ruskejch a čínskejch nápisů do českých ulic.

Léčebné konopí má v Česku zpoždění. Psát Ježíškovi? Rozhodně nepište ježíškovi, protože on je košer a drogy dětem nevozí. O trávu si napište svýmu internetovýmu dýlerovi.

Kontrabandu v poště přibylo. Na české adresy mířila medvědí kůže i drogy. No, já to ani tady zmiňovat nechtěl, protože víte jak moc nemám rád lidi co berou drogy, ale když už tu včera blondýna v komentáři připoměla reklamu na silkroad v hlavním vysílacím čase, tak prostě musim. Jo, je to přesně jak říkali v tý reportáži, nikdy si nekupujte drogy přes internet, protože nevíte co vám přijde a co je za dýlera na druhý straně. Jako správní reportéři si tradičně objednali kokain, který jim přišel a pak s nim šli na policii a udělat rozbory. Jo, bylo to přesně jak říkal ten Vobořil vo zlejch internetovejch dýlerech, hnusnej nekvalitní 75% kokeš. Fakt nechápu, čím si to Facebook, GoogleMaps a SilkRoad zasloužili, že těmto třem firmám je v české veřejnoprávní televizi věnován čas i mimo reklamní bloky. A že ten facebook mě sere, protože ho má každej debilní pořad.. Ale co, sere na to pes a jak občas píšou v diskusním boardu SilkRoad: "Long live DPR!"

Koroner popsal vraždu Češky na Novém Zélandu. Nestopujte, varoval. Jojo, že se nevyplácí stopovat potvrzují i dvě ze dvou češek někde v pákistánu nebo afgánistánu. Už se někdo ozval na Milošovo varování teroristům, že když nám děvčata nebudou navráceny vyhlásíme afgánistánu válku??

Drama v restauraci kvůli nezodpovědné pejskařce: Kačenka byla mrtvá za půl minuty. Jako smutná událost, ale musim vypíchnout několik myšlenek:
1) Brát hárající feny do restarurace. Toť čistá debilita majitelů.
2) Jak znám čivavy, obvykle rozmazlený postelový zmrdy méně inteligentních členů lidské společnosti, musela to bejt uřvaná psí píča, která prudila všude okolo a ticho rozhodně nebyla. Sem si vzpomněl, jak před nějakým časem, když sem venčil, zcela bez varování vyběhla nějakejm důchodcům z auta čivava a začla štěkat na naše holky. Jenže si to špatně spočítala, nepočítala, že feny sou dvě a ne jen jedna zrovna seroucí Tereza, takže přiběhla mladá, udělala to svý "BÁÁÁÁF", čumákem povalila čivavu a ta okamžitě zdrhla do auta. No důchodci se mi začli omlouvat, že ona je prostě taková, načež sem jim vysvětlil, že ona není takova, že jakej pán, takovej pes, že i tihle malí zmrdi potřebujou trochu pravidel a řádu a že se nemají za co omlouvat, protože to bylo jen jejich štěstí, že mladá není nasírací a tyhle malý zmrdy nežere.
3) Takže kombinace harájících fen, debilních pánečků a uřvaný čivavy, toť pravý smrtící koktejl pro psí zápasy.

30.09.2013 v 12:01:46

neděle

jo neděle, studenej dnešní den. ráno procházka a docela sem ocenil, že mi terezka neposrala schodiště. včera se to snažila vydržet, ale nezvládla a vyhodila to přímo u domovních do gumový rohože na boty. jo, je to prdel dostávat hovna z rohože.
jinak sem se celkem slušně vyspal, furt sem takovej nějakej oslabenej, kašel a rýmička, i když ne takovej brutus jako přesně před tejdnem.

taky pan předseda musel napsat na nástěnku novou ceduli, kde varuje lidi před vpouštěním cizích a neznámých existencí do domu, plus jsem přidal varování pro důchodce, aby byli obezřetní při různých telefonátech, kdy se volající vydává za okradenýho nebo hospitalizovanýho příbuznýho. V pátek naše sousedka musela volat kriminálku, protože ji nějakej zmrd volal, že je vnuk, že je v nemocnici či co a že honem potřebuje keš hafo peněz. Naštěstí paní není blbá, tak mu řekla, že musí tak tři hodiny počkat, protože devadesát litrů nebo kolik chtěl není sranda sehnat, načež tedy potom zavolala kriminálku. No, přijeli, prej hlídali vchod pár hodin, ale žádnej zmrd nepřišel, asi dostal strach.

když sem šel z dnešní procházky, potkal jsem lejdy dokonalou lásku, kterak ke svým třem čoklům bez obojku měla ještě nějakou tlustou labradorku, taky bez obojku. no, vony tyhle osoby, co žijou jen z lásky, míru a prány sou takový docela pošahaný. Ve středu sem tuto dámu potkal někdy kolem půl jedný ráno, když sem šel s holkama rozchodit větší množství kalvadosu, kterak venčí ty svý tři neposlušný zmrdy. No, což by nebylo nic zvláštní, ale byl na ní přilepenej takovej divnej týpek, co ho potkávám jen v noci a co chodí v uchylnym pršiplášti, kterak ji furt pokládá nějaký otázky. No, bylo vidět, že jí úplně nedošlo, že v noci není dobrý se dávat s cizejma lidma na ulici do řeči, kor když je žencká, žejo, tak sem si dovolil jen se optat, zda-li náhodou pán nezabloudil a nepotřebuje poradit. To týpka mírně rozhodilo, řekl že rozhodně ne a dělal, že mu o nic nejde. No, kundě to aspoň dalo těch 15 vteřin, aby ji doteklo, že teďka je ta pravá chvíle co nejrychleji zmizet. Jo, prostě velký psi s obojkem mají v noci jisté kouzlo, kterému podlehne každej podezřelej ksicht. Tomu kouzlu se říká "dva velký psi s vobojkem jistě koušou víc než tři malí zmrdi bez obojku.
Nicméně mi kunda za to dneska nepoděkovala, takže to je ta mega uber láska a poctivost. Ale toho se člověk u těhlech dokonalejch lidí nikdy nedočká, to je jasný jak hovno v rohoži.

Léčebné konopí v Česku: Všechno špatně! Pěkný rozhovor s panem Zábranským.

Extrémně levná droga pro chudé: Zvýší vaši sexuální touhu, ale čtěte, proč je nejnebezpečnější! No to je slušná píčovina. Akorát je vidět čim Řeci řežou perník.... :)) slušnej OLOL Stačí mu k tomu bělidlo, kyselina z autobaterie, trocha metamfetaminu a obyčejného šampónu.

29.09.2013 v 14:24:49

sobota

dneska ráno zima. ivka jela na nějakej humoristickej festival a já smrkám do kapesníků a vykašlávám hlen. pohoda.
taky si dělám rizoto. jo, je to trapný, ale mám ho celkem rád a dá se žrát i studený nebo ohřátý na pánvičce.
a až ho dodělám, tak si půjdu na chvíli odpočinout.
jinak to vypadá, pokud sem to pochopil dobře, klucí z hydroponiku půjdou ven na kauci. zkurvenej stát.


nějaký humory z internetů:

Premiér Rusnok nabízel v OSN české zkušenosti s přechodem k demokracii. Což říká premiér vzešlý z demokratických a spravedlivých voleb. Tak úsměvnej titulek sem dlouho nečetl, a už vidím tu řadu zahraničních státníků, jak stojí u Rusnoka frontu na Milošovy rady o demokracii. Jo, tam muselo bejt smíchy prosmrkanejch kapesníků....

První koncert Bartošové po svatbě byl propadák: Dorazil i Macura s transparentem! Slušná ztráta feedbacku a soudnosti, ale Ivetka vždycky pobaví a to v šoubyznysu snad jde především, ne?

Do SPOZ jdou zloději a podvodníci, řekl bývalý předseda trutnovské buňky. Pomalu, velmi pomalu straníkům dochází, že jsou hlavně členy strany přátel organizovanýho zločinu.

Vážných otrav z hub je letos podezřele mnoho. No, já osobně bych to viděl na normální přirozený výběr, kdy přežijou jen ti relativně chytří. Úplně to vidim, na houby vyráží v tuto dobu mnoho husákových dětí, kteří si pomatují, že tyhlety masáky sbíral jejich děda a vždycky to byly dobrý houby. A když si tito novodobí houbaři nejsou jistí, je mi jasný, že si otevřou facebook nebo nějakej internetovej atlas hub a zjišťují, jestli by to mohl být masák a nebo ne. No většinou ne, protože ve svý virtuální chytrosti zapomenou, že k určovaní druhů rostlin či hub je potřeba trocha praxe a zkušenosti, protože pár textů s obrázkem pomůže jen zkušenýmu.
Já nevim, mě děda i otec říkali, že mám sbírat jen to o čem sem si stoprocentně jistej, že znám a to u čeho si nejsem jistej, tak mám nechat na místě a nebo se jít zeptat nějakýho mykologa. A tak to dělám dodneška.

28.09.2013 v 13:42:24

by jeden sral

ráno mi říká řezník, že má zejtra zavříno, že slaví narozeniny, celej den v rádiu hlásej, že maj zejtra svátek vencové, svatej venca má nějakou výstavu svý zbroje, meče a lebky či čeho, furt celej den všichni něco melou o vašcích a až před chvílí mi došlo, že lidi serou z toho, že je zejtra státní svátek.
no, jediný jeho štestí je, že padnul na sobotu a není zbytečnej volnej den v tejdnu. mě tyhle svátky jenom matou, protože internet a servery prostě na nějaký svátky serou a nedávaj si o nich pauzu. naštěstí.

jinak dneska sraní, mladý paní, debian, postfix, amavis, spamassassin a clamav. musel sem prostě tuhle kombinaci strčit před exchange, protože prostě spamů propadávalo hafo.

27.09.2013 v 19:51:03

kokainová hlava

ale no ty krávo to je umění... :) Artist Creates A Life-Size Human Skull Made Entirely Of Cocaine

Znovu padl český souhláskový rekord. Tentokrát už ale opravdu nejde vyslovit. Velmi OLOL :) Škrt plch z mlh Brd pln skvrn z mrv prv hrd scvrnkl z brzd skrz trs chrp v krs vrb mls mrch srn čtvrthrst zrn.

26.09.2013 v 19:49:44

kauza hydroponic

dneska bylo čtení rozsudku. jeden to má za šest a půl, druhej za sedum.
kundy soudní, kdyby prodávali děti na orgány dostali by nejspíš míň.

jinak mám furt spíčenou rýmu, hlava mě už nějak nebolí.

update 14:58 - Za prodej pěstitelské techniky do vězení na sedm let, rozhodl soud

26.09.2013 v 13:36:58

maxi habanero

jo, i druhá várka habaner se vydařila.... jedno maxi... :)

maxi habanero


25.09.2013 v 15:08:46

středa

no, musel sem se stavit na chvilku v práci, aby to nebylo tak blbý. celkem se vyplatilo, byla mi zrušena manuální práce naplanovaná na říjen u klienta, což sem kvitoval s velkým potěšením neb manuální práce mi dělá velký problémy a těšim se na sezení u počítače.
Jinak venku mezi lidma je to hnus, velkej hnus. Samej nachcípanej zmrd a já nevim na koho mám svoji rýmičku svýst. No, na nějakýho sráče, nejspíš Miloše Zemana, protože má čůrák furt takovej keců jak bude pomáhat, ale aby řek svejm ruskejm kámošům, ať poručej větru dešti, to ne.

Vláda schválila rozpočet se schodkem 112 miliard. Nereálné, říká Kalousek. Mám od jistý doby silný pochyby o ekonomických schopnostech mistra Fischera. Financovaní jeho kampaně bylo takový fakt - mírně řečeno - podivný. To je jasný, že se musej najít peníze na sliby pro voliče.

Nebuďte jak Kožený, dotujte Paskov z výnosu bytů, radí Zeman Bakalovi. Miloš radí, pátrá, informuje. Já nevim, ale Miloš nějak nedomyslel, že snad byty by měli nabídnout nejdřív k prodeji jejich obyvatelům, než je znárodňovat, vracet kraji a posléze za pár let prodat nějakému sociálně-demokratickému či jinému příteli ogranizovaného zločinu.

Zeman vřele zdravil Haška, chválil Brno a sliboval kus dálnice na Vídeň. Miloš slibuje, Miloš se lísá k moravanům a ta jeho cérenka zase chybí ve škole.

Zeman vydírá podnikatele. Kdo nepřispěje do nadace, nepojede na misi. Miloš vyhrožuje, Miloš je čůrák. Já bejt podnikatelem, tak se rozhodně na nějakej jeho fond vyseru, protože i Miloš může za ty strašný dluhy, který má tenhle stát na krku.

Zeman se na jednání OSN nechystá. Je to práce premiéra, tvrdí. Miloš dělá zahraniční politiku. Miloš je jedinej člověk, kterej je jedinej ze současnejch představitelů řekněmež legálně zvolenej a přesto pošle na jednání, kde bude 84 hlav států, nějaký čůráky, kteří nevzešli z řádných voleb. Já se obávám, že Miloš se obává mezinárodní ostudy, protože co by jim tam měl říkat. Že sme zlevnili ovar a že ho sere, že v kantýně osn ho nemaj???

Nemůžu si pomoci, ale musim Milošovi věnovat pěknou písničku, protože všichni sou GoGo a jen Miloš je TrololoOdpolední zdřímnutí je lákavé, ale škodí zdraví. To je nějaká hovadina. Debilní tendenční článek zaplacený nějakým posraným kádrovacím oddělením, tedy pardon personálním oddělením, ehm sorry tedy spíše správně lidskými zdroji. Zářně na to ukazuje doporučovaná zdravá doba odpočinku 30minut, která je zcela náhodně podobná zákonné pauze na oběd.

David Kraus je opět sám: Nikoho nechci! Ženy mi špiní karmu! To jen spíš pro pobavení, protože dnešní stesky byly spíš takový depresívní. Viděl bych to tak, že známý český prznič písniček svému miláčkovi v Tibetu zaspíval nějakou árii, tak se lekla, zdrhla a nějaký místní zhulený guru našemu przničovi poradil, že ženský špiněj karmu a že by měl bejt na chlapečky. Von asi navíc nebude moc chytrej... :)

25.09.2013 v 12:13:40

maxi chilli

no vyjelo mi jedno takovýhle chilli monstrum.

chilli monstrum


25.09.2013 v 11:50:48

outerý

Útok v Keni prý vedla britská Bílá vdova, mstila se za partnera. Beru zpět svoji včerejší myšlenku u nevzdělaných fanoušcích mohameda z chudý střední afriky. Ještě horší než nevzdělanej veřící fanatik je zblblá bílá píča, která má plnou hlavu multikulturního porozumnění. Kdyby aspoň byla hezká ve ksichtě.

Šlouf odejde z SPOZ, volit chce někoho jiného. No, je vidět jakej je ten Zeman krypl. Svýho kámoše, se kterým to táhne už od revoluce, využije a pak odkopne. Slušný zmrdi a svoloč. Akorát si nemůžu nějak zbavit dojmu, že panu prognostikovi nějak nevycházej prognózy. Furt si myslim, aby náhodou nepočítal tak dlouho až se přepočítal. Přeci jenom je to důchodce těsně před smrtí, s dechem je na tom špatně a ten chlast myšlení taky moc nepomáhá. Možná soudruh někde přehlídnul nějakou malou chybičku. No uvidíme po volbách, já si sice můžu přát co chci, ale demokratická vůle většiny ukáže.

Tohle jsou všechna přátelství na Facebooku, popisuje mapu Mark Zuckerberg. To je úplnej světec ten Mark z facebooku. Jsem úplně dojatý, jak myslí jen na přátele a přátelství po celém světě. Jo, úplně cítím tu krásnou a světlou budoucnost, kterou mi líčili v dětství soudruzi z ksč, když nám skrz soudružky učitelky říkali, že jen díky jejich straně zavládne mír po celém světě a přátelství budou tím nejcenějším co máme. Jak já byl po listopadu smutnej, že tento krásný cíl strana již nedokáže uskutečnit.
A hle, zázraky se dějí nejen ve Vatikánu, ale i na internetech, přišel nový digitální věrozvěst Mark a zahrnul nás láskou a všeobjímajícím přátelstvím.
A každej kdo tvrdí, že je to jinak, je lhář, pokrytec a debil, který nevěří americké touze po míru a lásce. Facebook hodlá využívat fotky klientů pro reklamu. Bez nároku na odměnu. Já vím, před nějakejma dvěma rokama se podobná zpráva taky šířila internetem, jestli to nepřišlo tenkrát, přijde to teď a nebo později. Ale přijde. Už sem zvědavej, jak se bude nějakej přítel tvářit až bude shlížet z billboardu dálnice do světa bez jakýhokoliv nároku na honorář.

Já celý to přátelství na facebookách vidím asi následovně jako jedni nejmenovaní fiktivní hospodáři.
5:10 - Máňo, vstávat, musíme nakrmit zvěř.
5:15 - Pepo, jen co aktualizuju stav na facebooku, ať přátelé vědí, že umíme pracovat.
5:30 - Máňo, co ty ovce? Králíky sem už nakrmil.
5:35 - Pepo vydrž, jen napíšu, že jdu krmit ovce.
5:36 - Máňo, dobře.
5:57 - Máňo, ovce už sou nakrmený, vyvenčila si aspoň psa?
5:58 - Pepo, už jdu na to, mám tu Léňu, dlouho sme se neviděli a s manželem si pořídila hospodářství.
5:59 - Máňo, dobře.
6:33 - Pepo, Léňa píše, že si koupili kočičku.
6:34 - Máňo, co ten čokl?
6:45 - Pepo du na to, Martina je těhotná.
7:03 - Máňo, už nemusíš spěchat, pes už se vysral na koberec. Jdu to napsat na facebook.
7:15 - Pepo, posral se pes na koberec. Já to uklidim.
7:30 - Máňo, něco tady furt smrdí, už sem to napsal na facebook. Jdu sekat trávu.
7:56 - Pepo, kde si? Psovi už se nechce, tak jdu aspoň nakrmit kočku.
8:46 - Máňo, kde je kočka?
9:02 - Pepo moment, Kájina si pořídila štěně.
9:16 - Máňo, co budeme dneska jíst?
9:43 - Pepo, poradím se s Jájinou. Ta něco vymyslí.
9:48 - Máňo, nasypala si slepicím?
9:59 - Pepo, už na to du!
10:37 - Máňo, slepice se podhrabaly. Du jim dát nějaký zrní.
10:57 - Pepo, ty ses posral, dyk říkám že jim du za chvíli nasypat. Jájina má nějakej problém s partnerem, tak sem jí musela poradit.
11:04 - Máňo, slepice sou nakrmený.
11:37 - Pepo, nestresuj.
11:56 - Máňo, pole je zvoraný, du se nažrat do kantýny.
12:25 - Pepo, kde seš, dyk sem říkala, že ti uvařim. To je debil, vždyť ví, že mu uvařim. A hele, naše kočička Lojzinka si po dlouhý době změnila status.
13:10 - Máňo, jedu do lesa kácet stromy.
13:26 - Pepo, ty si tak úžasnej, holky tě obdivujou.
14:12 - Pepo, něco tady zase smrdí. Aha von tady není. Typickej chlap, člověk ho potřebuje a von tady není.
14:33 - Pepo, furt tady něco smrdí.
15:12 - Máňo sem doma.
15:15 - Pepo, něco tady už přes hodinu smrdí.
15:17 - Máňo, ty ses posrala! Vždyť ten pes se zase posral, to mu aspoň nemůžeš otevřít dveře na zahradu?
15:21 - Pepo, ty si takovej sobec. Holky říkaly, že je to s váma chlapama fakt těžký. Chceš aspoň ohřát polívku?
15:22 - Máňo!?
15:23 - Pepo, tak se vyjádři, u tebe nikdy nevim co vlastně chceš.
15:24 - Máňo, du vykydat hnůj ovcím, ukliď tady z ložnice aspoň to psí hovno. Já v tom smradu spát nebudu.
15:26 - Pepo, dobře, aby byl klid. Ty furt tak stresuješ.
16:14 - Máňo, ovce maj vystláno, uděláš mi chleba se sádlem?
16:16 - Pepo, nemůžu mám moc práce a nestíhám. Musím na úřad zažádat si o výměnu dokladů.
16:20 - Máňo dobře, namažu si ho sám. Myslíš, že stíháš?
16:23 - Pepo, rozhodně, na facebooku píšou, že jsou na úřadě do pěti hodin.
16:25 - Máňo, když myslíš.
16:38 - Máňo, půjdu prořezat pár trnek a pak si skáknu do hospody na pivo.
16:43 - Pepo, dobře.
16:54 - Máňo, pořád si myslíš, že stíháš?
16:55 - Pepo, kdybys furt tak blbě nežvanil, tak už sem dávno zpátky. Spolužačka ze školky má novýho chlapa.
17:30 - Máňo, já du na to pivo.
17:32 - Pepo, hlavně se zase nevožer. Já tady mám hrozně práce. Musim ještě sebrat a vyžehlit prádlo.
17:33 - Máňo, prádlo už je sebraný.
17:35 - Pepo, ty mě sereš, proč děláš práci za mě. Vypadám jako nějaká lemra líná co nestíhá?
17:36 - Máňo, já du na to pivo.
22:13 - Pepo, ty ses posral. Jdeš na pivo a přijdeš vožralej jak dobytek. A to mám s tebou ještě nějaký plány. Celej den si pryč, když přijdeš tak máš blbý kecy, a když už si večer udělám chvilku, abych si s tebou popovídala co den, co novýho, tak ty seš vožralej a chceš jít spát. To ti, Pepo, přijde normální? Dneska jsem získala díky holkám čtyři nový kamarádky a dva nový kamarády a všichni mi říkaj, že si nějakej divnej. Že to prej není normální, abys měl furt jen takový divný blbý kecy. Ani minutku si na mě neuděláš.
22:15 - Máňo....?
22:17 - Víš co ty jeden sobče, di spát, jo. Já si na chvíli půjdu sednout k facebooku a podělim se o svý dnešní dojmy s někym jinym, když tebe nezajímá co celej den dělám.

24.09.2013 v 13:18:44

celkem na hovno

v sobotu ráno se probudím a jakoby mě někdo špendlíkem píchal do patra. odpoledne se z píchání špendlíkem stala horečka a rýma ze mě tekla snad všema tělníma otvorama. dneska už je to lepší o krapánek, ale furt se potim jak dobytek. takže homeoffice.
intelektuálně jsem na maximu.

Ráno musim jít venčit, fér oblíknu se, vezmu si čepici a vyrazim ven. Potim se jak dobytek. Dneska sem potkal samý pudly. Nejdřív takový dva na vodítku s tlustou ženskou s drdolem na hlavě a v legínách. Vopravdu musim říct, že nejvíc sobě podobní jsou pudlové a jejich majitelky. Kam se na to hrabe podobnost Putinova s bullteriérama. Pak dojdu o kousek dál, když tu potkám důchodkyni tak 151cm, 34kg i s pršipláštěm, kterak vede na vodítku takovýho toho černýho maxipudla. Pudl něco spatřil nebo zavětřil, škubnul sebou, srazil bábu na zem, vytrhnul se a někam zmizel za roh. Já si říkám "kurva, wtf", du k bábě zjistit co se stalo, už se zvedá ze země, poškrábaný kolena a první starost byla, jestli ji neutek pes. No a ve finále si dojdu k řezníkovi pro rohlíky, u dveří taková divná šedivá chlupatá koule s vočima, vevnitř bába nakupuje nějaký polský salámy, nakoupí, vypadne, přijdu na řadu já, udělám nákup, vylezu ven na ulici a málem sebou mrdnu o špagát. Jasně že jo, ta posraná bába se potkala s jinou posranou bábou a čokla měla na takovym tom prodlužovacim vodítku. Tyhle prodlužovací vodítka to je kurva mor do ulic, báby se zakecaj a čokli běhaj na vodítku a pruděj v poloměru 20metrů. Nevim co tu báby maj v hlavách za sračky, ale člověk jim musí kurva důrazně říct, jestli by si nemohli toho čokla přitáhnout k sobě, že blokujou chodník. Obvyklým výrazem místo odpovědi je pohled, jakoby ste ošukali třistatřicettři jedenáctek z ulice. A nejen fotbalovejch.


Muž se ukájel před cirkusem, návštěvníkům přitom nadával. Nojo cirkus, aspoň víme že nejaká Kuřim u Brna existuje a že se tam něco děje.

Ženu polil slivovicí a zapálil, dostal 16,5 roku. Může mi někdo říct, co s takovým zmrdem? Nemakat, žít po ubytovnách, hulit cigára a chlastat chlast. Nebylo by lepší takovýho zmrda místo následujících 16let živení z našich peněz prostě jednoduše a normálně utratit? Má takovej člověk nějakej smysl pro společnost, má nějaký místo a nebo důvod proč tady je? Bohužel nejsem věřící a nevěřim, že každej zmrd má právo žít.

Začal soud s úředníky v kauze Opencard, Praha po nich chce 70 milionů. Dobře to soudruzi Bém, Rittig, Turek z Haguessu a další zmrdi vymysleli. Nakonec to odeserou úředníci, kteří dostali nejmenší úplatky (pokud vůbec nějaký dostali) jen proto, že pod smlouvy nahodili svý podpisy. No já moc nevěřím, že by celej projekt openkrad zpunktovalo pár úředníků z magistrátu kvůli sedumdesáti megům. Na to si moc dobře pomatuju ze dvou schůzek s jistým panem D. z Alsedy. Pak už sem nechtěl, protože šméčko jim všem teklo z očí a nosu. Jo, moje první setkání s velkou korupcí. Ne tedy moji.

Jamajka láká turisty na nelegální marihuanové výlety. yes man! "Vláda musí uvolnit marihuanu brzy, člověče, protože je to přirozená věc, duchovní věc," řekl Breezy a strčil svůj nos do shluku rostlinek a pořádně si přivoněl.

Proti všem! Přesně před 75 lety se ukázalo, že nemáme přátele. Jo, dneska ti mladí už vo tom píču věděj. Stejně jako netušej, jak se menuje takovej ten divnej jednovokej, co má na Vítkově největší jezdeckou sochu v Evropě nebo snad na světě. Ale rozhodně není od věci si připomínat, že i největší přítel s největšíma smlouvama a super perama nás může zradit.

Švýcaři v referendu zakázali burky. Muslimky se tam přitom nezahalují. Jojo, mě se taky nelíbí, když se po ulicích pohybujou divný stíny v černejch pytlech, kdy nepoznáte jestli je to chlap, ženská a nebo terorista. Prostě my sme tady doma a my tady zavádíme pravidla a prevence není nikdy dost. Co kdyby se objevil nějakej magor a začal by tvrdit, že máme bejt tolerantní k jinejm kulturám, žejo.

Islamisté s bombami vběhli mezi křesťany před kostelem, zabili 78 lidí. Vatikán by měl vyhlásit křížovou výpravu proti muslimskýn psům. To je paráda, ve jménu víry se vraždit a nebo rovnou vraždit.

Smrt v obchoďáku. Unikl jen ten, kdo znal jméno Prorokovy matky. To je přesně vono, to je přesně vono. Nevzdělanci, chudina a fanatická víra. 21. století. Jedna strana má na penězích třetí voko a hlášku "in god we trust", druhá strana věří zase nějakejm debilům s ručníkama a vousama. Přičemž ty posraný dějiny máme společný. Zkurvenej islámskej středověk. Můj problém je, že věřím v to, že jakákoliv víra je tu od toho, aby blbla lidem hlavy a manipulovala s nima.
No a vedlejším efektem je to, že až se muslimáci dozvědí, jakej vztah má česká kotlina k Mohamedově matce, tak předpokládám, že nám vyhlási svatou válku a všichni debilové s vousama, ručníkama, koránem a kalašnikovama si přijedou s čechama vyřídit účty.
Ano, je to tak, jak si myslíte a tušíte. Nedalo mi to, abych se podíval do wikipedie, jakže se vlastně menovala mutter toho magora co vymyslel islám. Bohužel pro nás, pro čechy, nevyznívá to dobře, protože satirický román Pučálkovic Amina či slovní spojení "blbá jak amina" nebo "blil sem jak amina" nemá u nevzdělaných příznivců islámu šanci k pochopení. Navíc, Amina se menuje každá pátá fena na vesnici. Ano, je to tak, Mohamedova matka se menovala Amina.
pičo, doufám, že za tohle na mě nějakej posranej arabáč nevyhlási fatvu.

23.09.2013 v 11:43:19

president a jeho stateční

jo, tak sou slušní účastníci zájezdu. odborník zeman, který zvládnul mosteckou uhelnou, čuba jako genialní socialistický podnikatel, mynář za lukoil, benešová za právo a čest... V Lánech se sešli Zemanovi poradci. Mynář, Čuba i Nejedlý řeší situaci v OKD

Zvýším daně, tvrdí kandidát Hůlka. Podpořím ekonomiku, ale nevím jak, říká fotbalista Švancara. To je taky slušnej výkvět. Je tám pár OLOLů, nad kterejma hlava zůstává stát...

Zadlužme stát ještě víc, hlásají odbory. Pičo, to sou hospodáři soudruzi. By měli viset za vlastizradu.

21.09.2013 v 12:57:08

kauza hydroponic

Hnojivo za osmnáct let basy - Časopis týden ke kauze Hydroponic.
Sorry za kvalitu, přefoceno mobilem

Strana 1

Strana 2

21.09.2013 v 12:11:49

chčije a nechčije

no, muselo chcát pekelně, když sem se rozhodnul jít vyvenčit. fakt pekelně.
jinak je to blbý, ale musim se stavit dneska na chvilku v hospodě, jeden známej si pořídil děcko, tak si musíme dát pivko na jeho zdraví. jo, to je prostě tak, když si jeden v padesáti seznámí s pětadvacítkou. krásnej důkaz, že občas antikoncepce a tráva nemá vliv na početí. :) vtipný prostě... :)

20.09.2013 v 17:35:55

puch na hajzlu

vlezu na hajzl, něco mě udeří do nosu a zaštípe do očí. fakt nechápu, jak můžou bejt některý ajtíci takový prasata. když se vyseru a zasmradím hajzl, tak nechám puštěnou ventilačku a pootevřený dveře, aby větrák odtáhnul rigól ze sraní. ne, voni zavřou, vypnou odtah a dou z hajzlu do hajzlu a nechaj smrádek pěkně ustát a vykvasit.
ale jo, oceňuju, že po těch letech s velkou červenou cedulí "nemočit na podlahu" už aspoň není na podlaze nachcáno, i když na míse je občas vidět, že někteří jedinci si nevidí na péro a tudíž se jim špatně zaměřuje.

jinak dneska administrativa, musel sem za účetní, hromadily se mi nějaký faktury k proplacení a dostával jsem se pomalu k tomu stavu, že bych taky přispěl k druhotný platební neschopnosti podnikatelů, v úterý by vypršela doba splatnosti a já se trošku zastyděl. Kor, když práci týpci odvedli dobře. Taky sem musel koupit žárovky do zásoby, takže sraní mladá paní, protože od všeho si musim nechávat doklady kvůli proplacení. Zase až taková charita nejsem, abych do baráku kupoval za 108kč žárovky z vlastních financí. Můžou bejt zmrdi rádi, že nejsem členem sociální demokracie, protože bych si jezdil v audině, měl 150kg hmotnosti, narvanou ledničku, luxusní výrobky a vykradenej účet společenství.

SPOZ chce jízdné ve vlacích zdarma. Experti nad populismem kroutí hlavou. No jo, soudruzi se nezapřou. Zdravej člověk si klepe na čelo, nemocnej je de zvolit. Už to vidím, po zákazu chlastání v praze na lavičkách a tyranii ve veřejný dopravě, se na zimu všichni houmlesáci přesunou do vlaků, protože přeci jen vyhodit je na další zastávce bude trosku problematičtější. Jo, děkuji ti soudruhu presidente Zeman, děkuji ti Mirku Šloufe, ale chcípněte a nevstávejte z těch svejch normalizačních hrobů.

Strážníci sepsali nejpomočenější místa v Praze. Chodíte kolem nich? Kdyby bylo se kde vychcat, tak nejsou pochcaný temný zákoutí. Jo smrdí to všude v centru, jako sorry, na to se nemusel dělat průzkum. Navíc, když se vracím z hospody, tak si přeci nenachčiju do kalhot. ne?

Šestnáctiletá dívka si užívala s nezletilými chlapci, hrozí jí čtyři roky. Myslím, že český pornoprůmysl má nový nadějný mladý kádr.

Pokles hudebního pirátství nezastavil propad prodeje hudby. Jo, jestli něco nebude špatně v tom hudebnim byznyse. Sem se tak nějak zamyslel, kdy sem si naposledy stáhnul nějakou muziku a bude to fakt už kurevsky dávno. A to sem bejval velkej stahovač... celkem teda...

Pirate Party Crashes Spy Drone in Front of German Chancellor Angela Merkel. OLOL

20.09.2013 v 12:44:52

zrcadlo, zrcadlo, řekni mi kdo je na světě nejkrásnější

sem se teďka viděl v zrcadle a slušná zombie. kruhy pod vočima, popraskaný žilky ve ksichtě a výraz idiota.
jinak dodneška vyděláno 0.51502278 BTC, v podstatě, jak to říkaj na těch internetovejch fórech, ROI (ne to nemá nic společnýho s romama, jak by se mohlo zdát, nýbrž to znamená - return of investments) bude tak do měsíce.

Nejpopulárnější je Rusnok, následuje Hašek a Okamura. Což znamená, že většina českých voličů jsou idioti a tupci, protože tohle je fakt síla. Hašek - sociální sběratel funkcí, Okamura českojaponský přemyslovec a dokonalost sama a Rusnok... OMG

Nejtlustší politik radikálně zhubl: 175 kilo je minulostí! Sežral i kostku másla. Tak schválně, která politická strana má nejvyžranější a nejtlustší politiky.... Žeby sociální demokracie? Slušná sociální večeře. Vždyť z tohodle by nakrmil třetinu horníků z dolu Paskov. vepřo-knedlo-zelo, pivo dvanáctka, čokoládové sušenky, vlašský salát se dvěma rohlíky, tuňák v oleji opět se dvěma rohlíky a půl skleničky nutely navrch.

19.09.2013 v 12:38:28

zřízenec

jo, zřídili sme se jak řádní zřízenci psychiatrického zařízení. fuj ho, to bylo ráno. a tak nějak sem měl včera nějaký kecy, že bych kalil až do rána.
naštěstí žádný hlášenky, takže celkem pohoda. ale měl bych udělat něco pro barák, ale nějak se mi příliš nechce. schopnost soustředění je mítně utlumená.

Vlivní odboráři ze Škody Auto opouští svaz Kovo. S nimi mizí miliony na příspěvcích. Aje, to budou odboroví bafuňáři v praze nasraný, že přijdou o bezbolestných a automatických deset mega ročně. Jakože si od odborářích myslim svoje, no sou to normální paraziti a příživníci, tak za tohle škodovácký odboráře chvalim. ušetřej a ještě vyřešej problémy, na který parta odborářů z Kova srala.

ČSSD slibuje rychlodráhu na letiště do pěti let a za 20 miliard korun. Ale jo slibujeme, slibujeme. Akorát zapomněli soudruzi slíbit každýmu občanovi země s příjmem do 18000kč jednou ročně zaplacení třítýdenní dovolené v Egyptě na Hurgadě. Protože si nejsem zcela jistej tím, jak často voliči těchto podivných levicových stran lítají letadlem.

Asad: Chemické zbraně zničíme, bude to stát miliardu dolarů. Nevim proč, ale cítím v pozadí práci Mirka Šloufa. Nevim proč, ale přijde mi to jako praxe z český politiky, uděláme průser a zaplatí ho voliči nebo amíci a ještě vyděláme.

Bakala by měl podle Zemana říct, zda si našetřil na horší časy. HA HA HA HA. S přístupem Miloše k zaplacení volební presidentský kampaně to zní dost úsměvně, když rozdává rady jinejm, že by měli šetřit na budoucnost. Z jeho úst to zní vopravdu, ale vopravdu směšně...
Akorát sem zvědavej, jak to dopadne s knihovnou václava havla a trutnovem, protože mám takovej divnej pocit, že tyhle dvě akce bakala celkem bohatě podporoval.

Hůlka: Zpívat nepřestanu ani jako poslanec. Dane, Dane. Já myslim, že není nutný vyzpěvovat po poslanecký sněmovně arie z Drakuly. Dane, fakt prosimtě už nezpívej, ty jeden odborníku přes kulturu...

Google swaps out MySQL, moves to MariaDB. Jo, Oracle pohřbil MySQL... :)

no a pro zajimavost, co dneska řeší na internetech moderní matky. Osobně si myslim, že sou ženský, který by fakt nikdy mít děcka neměli pod pohroužkou dlouhodobýho vězení. Nějak mám pocit, že by stačí vypnout počítač a přestat se ptát dalších elektronických matek... Fakt mám chodit dvakrát denně s děckem ven, když přes to sezení u internetu nestíhám ani uklízet....?
Prosim vás, co děláte s dětma doma? Já nějak nemám fantazii. Kromě chvilkového hraní na babu, pošřuchování se, pár minut vysazování na klouzačku, případně stavění z kostek nevím co s Maxošem doma dělat. Občas ho nechám mi pomoct uklidit nádobí nebo pověsit prádlo, když má zrovna náladu. Ale jinak nevím, jak ho zabavit. A docela mi vadí, jak vidím, jak neví roupama co by... Nudí se nebo civí do televize. Umí si hrát samozřejmě sám, ale nemá to dlouhý trvání. To opravdu chodíte denně ven? A dopo i odpo?
Tak nějak nestíhám všechno. Prostě mám buď co jíst a uklizeno nebo jdeme ven. Už nějakou dobu se snažím dokopat k sepsání inzerátu s požadavkem na výpomoc s úklidem doma. Ono by to pak bylo všechno snažší, kdybych se nemusela nervovat s tím, jak to tu vypadá a mohla se věnovat jen dětem a jiným příjemným věcem. Jen se dokopat no. Mám nutkání udělat generální úklid, než si sem někoho vezmu. A to jednak nemám moc šanci, hlavně by pak ale ta pomocná síla byla zbytečná... Takovej začarovanej kruh.
Ale další vnitřní žraní je právě kvůli pocitu Maxošova nevyužití. Ráda bych mu ten život udělala nějak akční, ale co s takovym špuntem? Mě to tu denně za barákem na hřišti ani moc neba už. Já vím, jsem taková "řešivka"... Tak se jdu buď uklidnit, že bude stačit, až mu to jednou vynahradím jako staršímu nebo se utvrdit v tom, že to dosud dělám špatně a budu se muset dokopat si tu organizaci času překopat.


19.09.2013 v 12:18:44

letáky

jo, ranní svítání odkrylo nemilosrdnou realitu strašnic. na každym stromě, na každym kontajneru, za každym stěračem parkujícího auta visí leták postrádající třínohou kočku. úplně to vidim. postižené děťátko je nešťastný, že mu zmizel postižený kocourek, rodičové sedí zoufalí u večerní zpráv na tv nova a přemýšlí co dál. po třičtvrtě hodině, geniální hlava rodiny vymyslí, že to udělají stejně jako už to viděl venku, akorát že budou chytřejší a papír dají do folie, aby jej déšť nezničil brzo.
dostal jsem takovou chuť udělat pár letáku s nějakým podobným textem: Koupim kočka na maso. S kostí jeden kilogram 9.90kč, bez kosti kilogram 17.90Kč. Dobře cena, rychlá jednaní.

štastný den, kdy bych si přál mít větší výkon výpočetní
šťastný den


18.09.2013 v 11:28:30

kočičí armagedon

ve strašnicích mizej kočky. otázka je, co to znamená a jestli na to má vliv úplněk.

kočičí armagedon


18.09.2013 v 00:32:30

prima stávek

jo, super stávek. schůzka dopadla dobře, v podstatě byla zbytečná, ale kvůli spokojenosti obou stran to bylo nutný.
sem měl něco na mysli, ale vypadlo mi to z hlavy, takže asi nic.

17.09.2013 v 18:22:37

jo včera

byl dobře. už se mi to dlouho nestalo, přijít v šest do hospody a nikdo nikde kromě výčepáka. ale asi za to mohlo pondělí, kdo ví. nakonec to byl příjemnej pokec nad pivkem a brkem, akorát domů příchod až někdy po půlnoci.
dneska relax, akorát musim bejt ve tři u zákoše, chce si povídat a mě se moc nechce. blbej čas.

k dnešnímu dni mám vytěžíno 0.41409546 BTC, to jest cca 57$ dolarů podle kurzu.

zatim jinak nic novýho, k obědu sem si naplánoval píču, protože mě nic jinýho chytřejšího nenapadlo.

z domova a světa:

V KLDR jsou dle vyšetřování OSN rozsáhle porušována lidská práva. Gratuluji OSN k dobře vykonané práci. Jinak si furt myslim, že tahle organizace je úplně na hovno, protože modrý přilby můžou akorát zírat na vyvražďování civilistů, vydávaj jenom rezoluce, kterejma odsouději ledasco, ale jinak co? Má OSN za sebou nějakej úspěch? Zachránili někde nějakej národ, svět? Pomohli Tibetu třeba? Prostě spojený národy jsou jen další trafika pro zasloužilý politiky, ale to je tak všechno.

Vůdkyně Bobo mi oznámila, že oni mě nechtějí, postěžoval si odmítnutý Knížák. Hm, myslim, že Knížák nám zahrál pěknou hereckou etudu na téma "čiré zoufalství". Protože jen zoufalec jde škemrat k Bobošíkový o místo na kandidátce.

Konec anarchie. Praha chce zatočit s močením na veřejnosti. Jo, takhle to dopadá, když v devadesátejch letech magistrát zlikvidoval nebo prodal všechny městský veřejný hajzly, takže je sice hezký, že z toalet je ubermegacool kavárna nebo roztomilá hospůdka, když se nemáte ve městě kde vychcat, žejo.

Dalajlama: Setkání s Klausem a Zemanem nebylo důležité. Jo, já se mu nedivim. Je přeci zbytečný se potkávat s nedůležitými lidmi. Takhle sem si vysvětlil dalajlámovo poselství. Havel něco pro svět znamenal, ale když se řekne Klaus, tak si jeden vybaví pero v Chile a jeho problém s hradním oteplováním. No a Zeman, škoda času věnovanýho na vyslovení jeho jména.

Vulgární žena nadávala v metru. Aktivně se nezapojujte, radí mluvčí řidičům. Něco z pražský emhádé.

17.09.2013 v 11:55:59

pondělí

je pondělí a jeho největší výhra je, že už nemám posranou pohotovost a že můžu jít dneska večer na pivko. jo, není nad to, začít týden v hospodě. úterý se nějak přežije a ve středu zase znova.

Česká UPC oddělí svoje služby od sítí. Nedávno sem známýmu říkal, že UPC de do prdele. Vykládal sem mu, jak se z akciovky stalo sročko a že tyhle firmy moc dobře věděj, že největší cenu má infrastruktura. A hle, UPC si toho je vědomo a to co má cenu převádí do nový firmy, takže až přijde správnej čas a kolaps nastane, vlastníci prodaj firmu s kabeláží a zbytek si půjde hledat nový zaměstnání.

Do Česka míří past na rychlé řidiče: Aktivní práh. Jo slušná demence, podařilo se jim protlačit pýárko do zpráv na čétéčku a tam se nějakej Inge ze švédska chlubil, že už tam mají asi deset instalací. Je mi to jasný, zkoušej to prodat jinde, ale já vám soudruzi nevim, máme málo děr na silnicích? A co na to motorkáři? A co ti, kteří si zkurvili auto, když podobnou díru udělal panel na dálnici??

Sebevražda dvanáctileté. Kvůli vzkazům na internetu. Jako je škoda každýho mladýho života, ale copak těm děckám není někdo schopnej vysvětlit, že počítač se dá vypnout? Kolikrát si říkám, že ta krutá hláška vo tom, že internetová šikana dokazuje to, že se lidi radši zabijou než aby zhubli, asi bude tak trošku pravdivá.

Jo, to jsou samí inteligenti. Čuba, Grégr, Slováček, Hůlka... Ještě chybí Dáda a její žížala Jája. Ne vopravdu, tohle jako má bejt šance na prosperitu? Drakula, geronti čuba a grégr, a umělec jehož největší doba slávy byla v dobách vánočních estrád pod taktovou bohdalky a nějakejch jinejch tehdejších gerontů. Jako nic proti starcům, ale vážně někdo věří, že republiku zachráněj důchodci, jež většinu svého života ztrávili plánováním a počítám úspěchů pětiletek?
Farmářských obchodů přibývá. Čubův plán agromarketu zůstává bokem.
Se Zemanovci jdou do voleb exministr Grégr i Felix Slováček.

Proč byl Rittig v 80. letech ve vězení: Šéfoval samoobsluze, ze které zmizelo 766 tisíc Kčs. Sou lidi, kteří by okrádali každej režim.

16.09.2013 v 11:05:05

neděle

jo, bílí čokli se potkávaj s jinejma bílejma čoklama. dneska sem při ranním venčení potkal asi pět bílejch čoklů s paničkami a dětmi a je to prostě definitivní. na venkově přestává být s nadcházejícím podzimem pro pražáky komfortně, takže se zpátky uklidili do bezpečí a tepla velkoměsta.
taky dneska menší práce pro barák, musel sem znova do archívu, sepsal sem si seznam dvou nadcházejících revizí bleskosvodů a požárního hydrantu s hasičáky. taky sem našel zaznamenaný hodnoty starejch bytovejch vodoměrů, za což sem strašně rád neb sem si myslel, že sme je někde potratili.

a vůbec, že já sem ty internety otvíral:

Indie provedla druhý test rakety schopné nést jaderné hlavice a zasáhnout Peking. Perfektní, každá větší neevropská země má tunu raket schopnejch zasáhnout defakto jakekoliv cíl na zemi, až se všichni poserou a zmáčkou tlačítka, tak se vzájemně pozabíjíme, akorát my tady v evropě zdechnem zbytečně, protože nebudeme mít co zmáčkout. Ale jo, v nejhoršim případě bych to viděl na odpálení temelína a dukovan. Nemůžu si pomoci, ale nějak v poslední době ztrácím dost iluze o duchovní indii. jo, fér, mají tam třistatisích bohů, ale radši vyhoděj sedum miliard korun za rakety místo, aby postavili v každý vesnici splachovací hajzl.

Filip: Jsme jediná strana, která chrání ústavnost v této zemi. Tyvole, to je síla. Je vidět, že komunisti se nezměnili, že sou to pořád stejný svině a když vidím soudružku semelovou, tak se nemůžu zbavit dojmu, že ta kdyby mohla, tak by věšela. a s radostí a chutí. Chce se mi zvracet.

15.09.2013 v 14:43:36

perfect love

mám potvrzený, že léto už to má za sebou. po rodinkách s bílejma čoklama se do práglu už vrátila i lejdy dokonalá láska, se svými třemi nevychovanými zmrdy. jo, slyšeti po dvou měsících klidu a ticha "čendóóóóó", tak víte, poslední pražáci opustili české vesnice a navrátili se do pohodlí blízkých lékáren, nemocnic a emhádé jezdící každých šestapůlminuty. Myslim, že na českém venkově bude zase hodně radosti a klidu, neb pražáci nebudou prudit se svými podivnými nároky jako je třeba zákaz sekaček a cirkulárek o víkendu, kdy oni musí odpočívat.
imho čenda je pes, pokud to někdo nepochopil, akorát chudák nemůže za to, že panička je píča.

Outlook.com konečně podporuje IMAP. Ona už je to pár dní stará zpráva, ale mě se nějak nechtělo uvěřit, že by to byla pravda. Gratuluji Microsoftu, že se jim podařilo zmigrovat implementaci IMAP serveru z MSExchange do prostředí outlook.com. To musela bejt hrozná dřina.

jinak přesně po týdnu vytěženo 0.32361433 BTC (dle aktuálního kurzu 45.73$)

14.09.2013 v 12:41:10

první závan podzimu

no měl se při venčení takovej pocit první podzimního závanu. žeby letos dříve?

14.09.2013 v 00:02:46

pohotovost

jo, je to votrava. ivka šla na majkláče, já sedim doma, zbytečně bych byl střízlivej nasranej. miner stále minéruje, milión rozhodně nevydělám, ale i tak je to pěkný sledovat. kurz je fér, dneska bych měl zpátky 40$, kdybych prodával ofkoz :)
takže pruda u internetu. bez fernetu.

13.09.2013 v 21:40:10

bílej pes a tlustej pán

podzim v praze je tu zas. jo, je to definitní, pražáci se vrátili do svých pražských nor, bílí psi zase serou na chodníky, děti řvou a matky se tvářej jako nejspokojenější lidičkové na světě. ty vole, mě tak ta lidská společnost sere, vopravdu sere. proč nemůžou bejt na světě jenom normální lidi, se kterejma bych si rozuměl. proč musí bejt svět zaplevenej existencema, se kterejma si nemám co říct, co vypadaj divně a maj divný zvyky.
jo, kdysi sem si myslel, že není možný, abych se dožil třiceti. bohužel, člověk má umřít mladej, aby se nedožil těch sraček co ho čekaj. mě se umřít nepovedlo, přesně podle pravidla, že člověk míní a život mění, takže se obávám, že mám ještě něco před sebou a nejspíš mě čeká potkat ještě další hromadu bílejch psů, tlustejch pánů a debilů, který choděj za předsedou s každym prdem.
ano, je to hrozný, ale to co naučili bolševici lidi před dvaceti a více lety, to jim dodneška funguje a furt si myslej, že pan předseda je tady za opbh...
proč do píče musí bejt to průměrný stádo tak příšerně nadprůměrně blbý? copak je kurva problém zapnout mozek? jo je, protože dost lidí ho zapne, ale zapomene ho přeladit do režimu myšlení, takže bez přemejšlení chrlí jednu sračku za druhou.

Šloufa vyškrtli, místo něj má být lídrem SPOZ v Praze ministr Žák. Ajé, soudruzi bolševici se začínáj hádat o koryta. Šlouf, Čuba, ještě mi chybí Jakeš a zmrtvýchvstání Husáka.

Na Vysočině našli archeologové až 19 tisíc let starou stavbu. Očekávám, že z Hradu přijde zpráva, že toto je jasný důkaz, že Zemanovci mají na českém území dlouhou tradici a že jeho Veličenstvo odvozuje svůj původ od těchto prvních osadníků.

13.09.2013 v 10:42:44

jalapeňo pár dní poté

stále drží výkon a počítá... zatím vyděláno 0.24063687 BTC, při současnym kurzu cca 33.6$

cgminer jalapeno


12.09.2013 v 19:11:57

čtvrtek

jo, dneska zase na kačerov, vyzvednout protokoly. děsná jízda hromadným městským prostředkem.
já za to nemůžu, ale mám furt strašněj pocit, že lidi okolo mě sou přiblblý debilové, zpomalení, zfetovaní a úplně mimo.
jak já sem vždycky rád, když narazím na někoho vzdělanýho, chytřejšího než já, protože není nad ten pocit, cítit se zase jako debil, že ještě existujou chytřejší lidi než sem já.
poslouchaje matky, kterak mají zábavu z toho, když jejich děťátko tlačí kočárek tam a zpátky v písku jak trestanec, vidíce mladou vystajlovanou dívčinu, která hláskem vysokým hovoří do telefonu, že neví jak tu baterku vyměnit, slyšíce o borcovi, kterej ač dohoda je jednoduchá, že podepíše papír a hodí ho do schránky, není schopen tento úkol splnit, dělá se mi z toho všeho tak trošku zle a rozhodně jsem rád, že jsem starší a starší, že nemládnu a nevracím se do mládí.
Nekomentuju ani to, že když sem přebíral protokoly, tak slečna sekretářka, který se nesmí říkat sekretářka, ale asistentka, nedokázala přesně pochopit jak se píše moje jméno. No, jako já autor jsem odlišnej od vlastníka domény, ale faktem je, že ač nemám složitý přijmení, mladá generace s ním z nějakýho záhadnýho důvodu problém a neví kam patří jaký písmenko. Jo, když se mi to stalo před pár lety u fízlů, tak to sem ještě pochopil, že ne každej musí bejt inteligent, ale u sekretářky...?
upřímně, včera hospoda divný. nebavilo mě poslouchat kecy vo drogách a vo tom jak se kde kalí, byl jsem úplně v píči z toho, že když říkám "nevyprávěj mi, jak ti na o2tv kostkuje obraz a při přepínání kanálů to hlásí něco vo nedostupný službě, já to znám, chápu, živim se počítačma už kurva dlouho".
"No, ale víš ty mě nenecháš domluvit, já ti chci říct, že když přepínám obraz, tak to dělá takový kostky,..."
"ne, ne, ne, ne a ne a já du do prdele."
Ne, vole píčo, vim co umí kvalitní služba o2, ale když není kabelovka v okolí, nic jinýho nezbejvá než se smířit se spíčenym o2. Ale vopravdu, vopravdu nesnáším, když říkám "neříkej mi to co dělá, když vim co to dělá, protože se tim živim", tak se zastavim a poslouchám odborníka a neskáču mu do řeči. OMG

nepočítaje v to, že sem viděl takovej párek asiatek a už mi došlo, co na nich ti bílí muži viděj. Když je to mladší asijský masíčko, tak píská jak pískací kačenka a vypadá na třináct. Jo, asijský porno je toho plný. Modelka maximálně metr padesát a čtyřicet kilo i s botama. Jo, viděl sem dost asijskýho porna, abych si udělal svůj názor, thajský, vietnamský a nejvíc je asi japonský. To nikde neuvidíte, malou japonečku a třicettři japonců, kteří se na ní vystřídaj a ti, na který se nedostane řada, tak se jí aspoň vycákaj na ksicht. Jo asiatky, pro perverzáky.
A dneska mi došlo, když sem viděl tu starou a mladou asiatku (jakej národ nevim, nepoznám to, vypadaj všechni naprosto stejně), tak mi došlo, že ty starý asiatky vypadaj jako Mao ce-tung kříženej s pandou a šoustat mao ce-tunga to musí bejt zážitek..

Prostě mě to včera v hospodě mrdalo do hlavy... a nejen z politky

Vidím opustil kandidátku ODS, končí s politikou. Vypadá to, že odeesku opuštějí všichni ti, kteří už pochopili, že jim tam pšenka nepokvete. Ani Vidím nebude politik, po kterym by se mi stejskalo. Předpokládám, že se uchytí v nějakym langerově institutu placeným z evropských peněz....

Okamura: Bohatí ať si na důchod naspoří, chudým ho dá stát. Jo, něco tak pitomého by se mohlo líbit... Ale jinak je to fakt čůrák stejně jako jeho voliči.

Lhář Šlouf se vrací. Povede Zemanovce do voleb v Praze. To je síla, to je fakt síla. Bolševická fosilie, která pomatuje ještě ssm sedumdesátých let se vrací. A prej že tomu Zeman nešéfuje. Visí čůrák na každým letáku vymrdanejch zemanovců a doufám, že se praha neposere a nezvolí ho.. Šlouf a Zavadil, toť opravdu ti praví pro Prahu... Závidim fotrovi, že umřel a rád bych umřel taky, protože jestli se dožiju toho, že Šlouf zasedne v parlamentu... vážení, to skutečně fakt snad ne...


Jo, něco je totiž špatně a chystaje se velký změny nejspíš. Sedíme si tak včera u stolu, když tu najednou zhasla čtyři světla. Bio jako správnej elekrikář zvedl hlavu a řekl něco ve smyslu "to je divný, čtyři lampy by takhle zhasnout současně neměly." A jak to dořekl, ozvala se rána, hlavu mi líznul lustr a rozflákal všechny sklenice na stole, přičemž tu moji s nealko trefil přímo na komoru. Pičo, ani sem to nevyfotil, trošku menší šok, ale rozhodně by mě zajimalo, co to bylo za znamení. Mám přestat pít, mám přestat brát drogy, nemám chodit do hospody, mám se odstěhovat, mám změnit život, nebo co to jako kurva mělo bejt??? Jo, nakonec sme nějak došli k závěru, že to bylo znamení, že v hospodě se nemá pít nealkoholický sajrat, jelikož jsem byl u stolu jedinej, kdo neměl alko.

12.09.2013 v 12:10:20

zkurvená práce

dneska zase nějaká zkurvená práce. taky pohotovost, takže dneska vočko abstinenční. jídlo, limo a možná jedno pivo.
jel sem metrem, ale to asi není žádná zvláštnost.

Za znásilnění, které pobouřilo Šluknovsko, dostal recidivista pět let. Jo, toho morgoše sem viděl včera v tývce a to byla síla. No, prej to bylo dobrovolný, prej to chtěla a pak už se ani nebránila. Naprosto zbytečnej člověk.

Matka už 18 let mumifikuje tělo svého syna, má ho doma v rakvi. OMG

Fotka, která šokovala internet: Žena míří dítěti pistolí mezi oči! Jasně, dítě má mokrý vlasy, je v župánku a žena drží plastovou pistolku. Jediný co to dokazuje, že dost lidí na internetu sou jen normální omezenci, kteří nepoznají plast a kvůli svý tloušťce se radši zabijou než aby zhubli.

Nechal uhořet téměř nepohyblivou ženu, ve vězení stráví 30 let. Vopravdu nechápu, proč by měl stát živit takovýho zmrda. Jestli by nebylo lepší ho taky upálit. Byl by klid a ušetřilo by se.

Haška s Tejcem jsem neúkoloval, bavili jsme se o víně, tvrdí Nejedlý. Jo, nechápu co furt ti socani mají s tím vínem. Copak je kauza Rath nepoučila? A navíc ten luxus. Myslim, že správný levicový politik by se měl pohybovat pouze v prostředí trojek, čtyřek a maximálně podnikových vývařoven. Imho Tvrdík škodí teďka číňanům. Fakt nevim, co tam ten člověk dělá a komu drží deštník. Já bych my nesvěřil ani hlídání parkoviště.

11.09.2013 v 13:44:44

na světě je hnusně

dvě věci:
1) Snad existují i mladé inteligentní dívky, ale otázka je, jestli není vzrůstající demence společnosti rychlejší a horší, než sem si původně myslel. Slyšel jsem takovou pěknou historku, co se stane, když mladá dívka zabloudí v autě a nemá GPS. Je totálně ztracená a musí ji zachraňovat tatínek. Závislost na elektronice bude mít ještě neblahý důsledky a to, že lidi se nebudou umět orientovat ve značení silnic a nebo v mapě, bude to nejméně nejhorší...

2) Ano, lidi jsou debilové. Největší debil je ten, kterej se snaží nacpat papírovou krabici od pračky do kontajneru na papír a diví se, že ta krabice se tam nevejde. Na dotaz, zda-li by nebylo lepší tu krabici rozřezat a sešlapat mi byl odpovědí opravdu velký úžas...

Placentofágie: je libo placentu v polévce nebo v kapslích? Dost nechutná představa žrát placentu. Už vidím ty mamky, taťky od mimisků a kuchtičky z mimibazarů jak vaří z placenty ubermňamky...

V části Asie přiznává znásilnění každý čtvrtý muž. Jo, když je člověk mladej a blbej, nebo blbej zůstane, tak věří sluníčkovosti světa. Já osobně se domnívám, že zlatá evropa, skvělý střední čechy a ty hipísácký vegetariány z indie bych nechal v indii. Von i ten Hitler byl abstinent a vegetarián a co to bylo za kurvu, žejo.

Stát se chystá od Prahy převzít zadlužené Kongresové centrum. Nalije do něj dvě miliardy. Jo, ovarová hromada dosadila lidové a sociální politiky do svý vlády a hle... už uplácíme voliče, už zachraňujeme nezachranitelný... koupíme od vítka jednu starou ubytovnu, koupíme od bakaly prodělečný důl a koupíme od prahy zadluženej kongresák. Jo, to se socanům zachraňuje, když nezachraňujou ze svýho. Místo aby postavili levný ubytovny po městech pro chudinu, místo aby vytvářeli pracovní místa a nebo aspoň nezaměstnaným nařídili vykonávat veřejný práce za podporu a místo, aby nechali kongresák zkrachovat a potrestali ty, kteří nedokázali generovat zisky, tak zase šáhneme do veřejných peněz a budeme se dělat skvělými hospodáři. Problém levicových šmejdů je ten, že to se jim to rozdává, když nerozdávaj ze svýho. Hlavně že se podbradky třesou a břucha vylejzaj z košilí... Jenže tohle obyčejej debilní volič prostě nechápe, ten se chce mít dobře a pokud možno z práce někoho jinýho... PARAZITI

Byl to hrozný pohled, rozbrečel se obžalovaný z vraždy u soudu. Jo, to věřim, že to bylo hrozný, ale co s takovym zmrdem. Zabít a zakopat. Žádnej přínos pro společnost.

10.09.2013 v 13:40:06

jalapeno v serverovně

jo, každej výpadek je výpadek na hovno, včera sem během konference propásnul pět bloků, což je věčná škoda. takže jalapeno umístěno v serverovně, nainstalován minepeon a počítá...

jalapeno minepeon


10.09.2013 v 12:57:33

prasklý míč

a mrtvá kočička. toť věru romantická komposice. ještě k ní chybí mrtvé děťátko, aby to bylo komplet, ale na to si asi budeme muset počkat. přechod je blízko a řidiči občas brzděj zbytečně moc brzo.

mrtvá kočička rozbitý míč


10.09.2013 v 12:46:55

jalapeno a habanero

taková malá kompozice, mě to nedalo, habanero a jalapeno...

jalapeno a habanero


09.09.2013 v 21:07:26

blackbox

jo, sem musel dneska ten svůj blackbox vypnout, páčto sem se ještě nedostal do práce a toho noťase sem fakt potřeboval. bez internetu bych umřel. takže sem měl trošku obavu, jestli znova naběhne na stejný rychlosti a jako že jo, naběhl. akorát sem během dne prosral pět bloků, což mě trošku mrzí.
BFL 0: 47.0C | 8.20/ 8.16/ 8.26Gh/s | A:4367 R:15+0(.35%) HW:44/.17%

09.09.2013 v 18:58:08

po jídle

mám po jídle. hovězí, kuřecí, jehněčí, rejže, brambor a sladká limonáda. bez piva a automaty na džusy už taky vypli. na lososa sem se vysral, protože ho nejspíš budu mít dneska doma k večeři a vůbec mi stačilo, když sem včera porcoval tu lososí půlku.

09.09.2013 v 13:10:58

konfernce jo

po dlouhý době, v čas konce roku, přišla zase chvíle jít si odpočinout na nějakou odbornou konferenci. vybral sem si emc v hotelu clarion na vysočanský, prostě mám to sedmnáct a půl minuty autobusem. díku tomu, že měl dneska na osmou přijít zámečník a nakonec nepřišel, protože se mu údajně vyjebalo auto, tak sem nezaspal, nepropásl začátek a tudíž chytnul ranní snídani i pěkné místo úplně vzadu, vedle zásuvky a se stěnou za zády. jo, to je důležitý, místo mám, měnit ho nebudu a po obědě uvidim, jestli má smysl zůstat a nebo ne. stejně mám odpoledne instalace zase.
no, rozhodně narváno nejní a už do nás začínaj hustit reklamní intra k začátku keynote. tyhle americký firemní reklamy... letos parafráze na dark knight...
jo a prej je nás málo, protože prej praha má nějakej malej dopravní kolaps. nechce se mi věřit, autobus byl v cajku.

politickou situaci komentovat nebudu, protože nic se nezměnilo na tom, že president je kokot a komunisti by měli viset.

Kim má dceru, prohlásil po návštěvě basketbalista Rodman. Nechci bejt nějak rasově hanlivej, ale ten debilní negr rodman je úplně blbej, snad ještě víc než českej fotbalista. I ten Řepka je řepa geniální....

Indie: další pokus o zákaz ručního vybírání fekálií z latrín. Hm indie, čím víc se toho vo ni dozvim, tim míň ji chci vidět. Hromadný vošukávání novinářek, fotografek či turistek, suchý hajzly, všude kravský hovna a žádný řeznictví s hovězim a vepřovym.

Plně negramotných je v ČR málo, řada lidí ale nechápe text. Jo, fér, až tak blbě na tom nejsem. Já to věděl, že sem furt ještě chytřejší než průměrná většina.

Měním lidem mozek, říká kouč Aleš Kalina. Takhle to dopadá, když se zblázní topmanager. Odvážný tvrzení, že za ním už od dvaceti let lidi chodili, aby jim změnil mozek. Rovnicema. A pak do toho zamotá léčitele. Jako sorry, tohle baudyš pro ty relativně chytřejší. Ale to, že umím hackovat lidem mozky sem si myslel naposledy v období, kdy extáze bylo trochu víc než míň.

Vorlíčková: Projekt Opencard umíral, my chceme moderní kartu. Jo, a že se ani nedivim. Když já sem viděl v haguessu ten vývojářskej tým, tak se divim, že to vůbec dokázali uchodit aspoň tak jak to nyní chodí. Jo, pomatuju si nějak z tý doby, že mě a kámoše taky lákali, ať deme do haguesu dělat, ale nějak sme se schodli, že nejsme hazardéři s vlastní kariérou.

09.09.2013 v 10:06:23

asic jalapeno

stále hashujeme

uptime: 1 day 00:05:17
BFL 0: 46.0C | 8.19/ 8.17/ 8.13Gh/s | A:35791 R:117+0(.32%) HW:266/.16%
Unconfirmed + Confirmed rewards: 0.05272326 BTC


08.09.2013 v 11:34:03

uruguay

jo, včera se stavil kámoš a přivezl půlku lososa a dvě kila zmražený uruguaye. no jak sem ta to před odchodem do hospody koukal, říkám si "mrdám na lososa, zejtra bude tatarák a stejky z uruguaye, ze zbytku se udělá vývar nebo guláš".
Takže sem si naškrábal skoro půl kila tataráku, uvařil pepřovou omáčku ke stejkům a teďka si dát trochu tataráku z uruguaye k snídani. Dostal sem po tý náročný šichtě hlad. Rád bych použil slova našich sociálně demokratických politiků "kdo z vás to má?", jenže nepoužiju, protože z nich žerou tyhle luxusy všichni, podle jejich vyžranosti (imho nejvíc sou vyžraný sociální politici, kteří se angažujou navíc v myslivecký mafii), protože přeci nebudou za svý poslanecký vejplaty žrát polský maso. Kor když poslancům hradíme i nějaký ty výdaje, žejo.

Jinak musim říct, že předvolební kampaň socanů nabírá na obrátkách. Ne, že bych nosil kravaty, ale normálně ty socky útočej na nejnižší pudy jejich voličů, kdy spojí nošení kravaty se současným establishmentem a už zapomínají, že za bolševika hnusný tesilový kravaty nad břicho nosil nejen soudruh Škromach. Chápu to, všichni musej vypadaj jako zeman z vysočiny. Šedivě, hnusně uniformě, tak jak si to někteří pomatují.... ČSSD svým kandidátům doporučuje: hlavně bez kravaty Je to kanál, tahle česká levice... a proto mrdám na ně, žeru si tataráky z uruguaye k nedělní snídani... mrdat na socany.

uruguay


08.09.2013 v 11:28:41

sobotní večer

protože nejsem debilní autista, abych celej večer čuměl do čísel na kompu, tak sem se sebral a šel na pár pivek, abych zbytečně neztratil čas čuměním do počítače.

aktuální stav uptime 11:52:53:
BFL 0: 48.0C | 8.27/ 8.16/ 8.15Gh/s | A:16306 R:58+0(.34%) HW:127/.16%

Unconfirmed + Confirmed rewards: 0.03459577 BTC


07.09.2013 v 23:21:45

no fakt prdel

si připadám jak autista co otočil na střechu autíčka, nadšeně roztáčí kolečka a pozoruje jak se točí. tak takhle já zírám na bfgminer.
nejspíš to nechám běžet přes noc, abych votestoval kvalitu a zejtra si možná skáknu do práce, zapojit to do serverovny pod klímu. v pondělí mám nějakou konferenci, vmware a rsa, takže mě čeká rautík, kecy, jídlo, pití a spousta reklamních tiskovin.

jo a tuhle propagandu zemanovců jsem měl na mysli. Zeman podle mě opojen zapomíná na jednu věc, že s mocí přichází pocit, že já jedinej jsem nejchytřejší a zbytek je banda blbců. Já to jako předseda dobře znám, ale ne každej z deseti mega lidí je blbec. Což snadno vypadne z hlavy. imho vobjevit se mi to na sloupu před barákem, tak du hnedka pro kleště a pryč s tím do odpadu.

zemanova apolitická volební agitace
zmrdi


07.09.2013 v 13:52:56

cyrgus ne

jo na hagiboru postavili nějaký taloši monstr cirkus. jedu takhle včera domů kolem, když tu se za mnou ozve ženská hlava taky italský rodiny "hele sloni". Já teda viděl dromedáry, takový ty velbloudy s jedním hrbem, ale necejtil sem se nějak povolanej dámu opravovat. o dvě zastávky pozděj se znova ozvala ona italka "to byl cyrgus, ne?"

a pěknej cirkus taky je, že nějakej zmrd na všechny sloupy veřejnýho osvětlení v okolí přidělal cedule s poštovní obálkou s reklamou zemanovců, kde otylý zeman na známce nenápadně naznačuje, že bude volit organizovaný zločin.

07.09.2013 v 12:32:46

první odměna

a mám tu první odměnu. rovných 0.00363784BTC :))

07.09.2013 v 11:57:19

konečně hashuju

no ty krávo, ještě že bydlím v praze a můžu si zajet pro zdroj do krámu. nechtělo se mi fakt čekat než přijde poštou a moc sem chtěl vědět, jestli je fakt problém ve zdroji. jo a byl. tak sem to zapnul a stěžovat si fakt nemůžu... čisla po prvních cca deseti minutách těžby... :) 8GH/s nejní špatný ...

bitforce jalapeno hashing


07.09.2013 v 11:40:47

bitforce sha256

jo, ale vypadá ten křáp celkem hezky, vo tom žádná. je to kovový a celkem i cejtíte, že něco držíte v ruce. furt zatim vidim problém jen v tom zdroji. fér taky je, že když to otevřu, tak neztrácím záruku, ba jak sem to pochopil, bude to stejně časem nejspíš nutný otevřít, protože je na procesorech lípnutej klasickej pc větráček.
jo a než zdroj přestane zdrojovat, tak se celá ta asic jednotka stihne aspoň ohlásit.

Sep 6 18:39:45 ufo kernel: usb 2-1.1: new high-speed USB device number 13 using ehci-pci
Sep 6 18:39:45 ufo kernel: usb 2-1.1: New USB device found, idVendor=0403, idProduct=6014
Sep 6 18:39:45 ufo kernel: usb 2-1.1: New USB device strings: Mfr=1, Product=2, SerialNumber=3
Sep 6 18:39:45 ufo kernel: usb 2-1.1: Product: BitFORCE SHA256 SC
Sep 6 18:39:45 ufo kernel: usb 2-1.1: Manufacturer: Butterfly Labs
Sep 6 18:39:45 ufo kernel: usb 2-1.1: SerialNumber: FTWSF2FP
Sep 6 18:39:45 ufo kernel: ftdi_sio 2-1.1:1.0: FTDI USB Serial Device converter detected
Sep 6 18:39:45 ufo kernel: usb 2-1.1: Detected FT232H
Sep 6 18:39:45 ufo kernel: usb 2-1.1: Number of endpoints 2
Sep 6 18:39:45 ufo kernel: usb 2-1.1: Endpoint 1 MaxPacketSize 512
Sep 6 18:39:45 ufo kernel: usb 2-1.1: Endpoint 2 MaxPacketSize 512
Sep 6 18:39:45 ufo kernel: usb 2-1.1: Setting MaxPacketSize 512
Sep 6 18:39:45 ufo kernel: usb 2-1.1: FTDI USB Serial Device converter now attached to ttyUSB0
Sep 6 18:39:46 ufo kernel: usb 2-1.1: USB disconnect, device number 13


no a pak se zdroj zase probere a tak pořád dokolečka tyhle hlášky.

bitforce jalapeno asic


06.09.2013 v 20:31:59

tak jako fér

vyzvedl sem si dneska na poště svoje jalapeňo a jako pěknej kus železa. ale ten zdroj co k tomu dali, to je čínská mrdka na entou. sem zvědavej, kde já budu zejtra v sobotu shánět nějakej normální zdroj 12V/5A. teda doufám, že je problém ve zdroji, ale lezou z něj fakt čísla. kolísá výstup. piece of shit...

zdroj


tohle zapojit v serverovně, tak mě při nejbližší revizi elektriky, a že borec chodí a ptá se co je novýho za přístroje a měří je, fakt umlátěj. to držíte v ruce a nevíte, že něco držíte. přišlo to i s americkou vidlicí, teda na šňůře od holicího strojku, takže ta dala prohodit za eu vidlici. možná amíkům to těch jejich 110V v síti zvládá, ale tady ten výkonnej temelín fakt ne.

06.09.2013 v 18:48:22

debilní čsob

zkurvená zpíčená čsob. donuceně mám u nich účet kvůli hypotéce, každej rok mi na poplatcích seberou 6litrů a za to mám úplně skvělej servis typu "přijdu na přepážku, chci vybrat love, předložím občanský průkaz (státní doklad osobnosti, kterýmu občas věří i policie) a dozvim se, že prej mi nemůže vydat peníze, protože můj podpisovej vzor nesedí". tak jí vysvětluju, že mám problém s psaním, že se mi podpisy liší (dysgrafie nebo nějaká taková hovadina) a proto snad mám občanský průkaz, doklad totožnosti. Ne, občanka nestačí, musí sedět podpisovej vzor. Tak sem si zavolal nějakýho vedoucího a i ten debil si trval na podpisovym vzoru, že prej občanský průkaz nestačí. Tak se ho zeptám jestli by bylo ok, kdybych přišel s ukradenou občankou klienta čsob a s naučeným podpisovým vzorem, protože dost lidí má občanský průkaz podepsaný, takže by stačilo se podpis naučit. No prej by to asi stačilo, protože by seděl podpisovej vzor.
Tak sem jim řek, že mi to přijde nějaký debilní a nedomyšlený a šel sem do prdele. Prachy mi dali, ale trvalo to idiotům. po ge money další debilní banka.

Bankovní revoluce? Polovina Čechů by si zvolila účet u jedné z nových bank. Jo, po tý výše uvedený události se není ani co divit. I když vona ta reklama na kelnerovu airbank není taky nic moc, protože i z kelnerovy malý banky bude jednou velka banka, minimálně až kelner usoudí, že vyděláno bylo dost a je vhodný prodávat. žádný bance nejde o to, aby byli klienti spokojení, bance jde hlavně o generování zisku, žeano.

ČSSD má plán: nezaměstnaní budou mýt okna a sekat trávník Jo, děsí mě, že levicový strany mají plány. Si jako ti idioti asociální myslí, že si pustim do bytu nějakýho nepřizpůsobivýho nemakačenka?? Se asi posrali, ne? Navíc mám takovej divnej pocit, že jakási pravicová vláda zavedla podmínku, kdy výplata dávek musí být vázána na veřejně prospěšný práce, což jakási asociální parta nechala ústavním soudem zrušit, protože přeci lidi v životní a tíživý situaci nemůžeme nutit chodit makat do ulic, jen kvůli nějaký debilní státní podpoře.

Ústí koupí zničenou ubytovnu a předělá ji na byty pro rodiny s dětmi Vítek se musí válet smíchy, protože to dokážou vymyslet jenom sociálně uvažující mozky. Koupit od CPI za šest mega totálně vybydlenej barák, nalejt do něj prachy a udělat takzvaný byty pro maminky s dětmi. Jsem celkem zvědavej, kterej sociální politik po rekonstrukci ubytovny v hodně 12mega tento barák koupí v řádné soutěži od města, protože si spočítalo, že provoz se mu nezaplatí. Tedy jen Vítek je spokojenej.... nejdřív státní příspěvky ubytovaným, fakt by mě zajimalo za kolik jim pronajímal ty byty, pak šest mega od města za zničenej barák.

Restaurace v oblacích nabídne krevety, steaky i tataráčky. Debilita. Může mi někdo vysvětlit, jak se dete v padesáti metrech nad zemí, přikurtováni k sedačkám, vychcat a vysrat, když to zrovna náhodou přijde?? A že to chcaní je celkem častý. Ne, nechápu, proč bych se nemohl najíst normálně s nohama na zemi.

06.09.2013 v 10:09:51

lidový president

no je fakt, že novej president bude stoprocentně lidovej. tohle nevypadá moc na výjezdy na zahraniční setkání pánů, jejichž obleky padnou zcela přesně na míru.

president


05.09.2013 v 21:05:56

jo v trafice

jo a to bylo dneska nejvtipnější, byl sem v trafice a nějaká postarší mařka předemnou si kupovala kartáč nějakejch levnejch cigaret a deset stíracích losů od sazky v celkové výši 1000kč. všechny setřela a piču vyhrala. dovolil sem si poznamenat, že to se rozhodně vyplatilo a jestli nebylo by lepší zajít si na nějakej fakt dobrej oběd. mařka na mě čuměla a já získal pocit, že jí nevyšel sen, ve kterym se jí během dnešní noci zdálo, že musí jít nakoupit stírací losy a že vyhraje mega :))

05.09.2013 v 12:15:50

česká ženo, volámě tě!

ne a ne komunisti vychcípat. to je úplně děsný, komunisti ne a ne vychcípat a ještě se kurvy rudý množej. mám obavu, že lidská blbost a komunisti sou nezničitelný. a co je ještě horší, než že nechtěj vychcípat, je lidská pamět, protože to je snad zlej sen, když lidi můžou uvažovat nad tím, že když komunisti dvacet let nekradli, že by se jim měla dát šance. kurva, vždyť ty kurvy rudý to tady rozkrádali čtyřicet, ukázali co v nich je a von si někdo může myslet, že komunista se polepší? ani hovno, komunista komunistou zůstane, stejně jako nácek náckem a kurva kurvou...
vůbec největší průser je, že mám takový divný podezření, že komunistická víra se šíří stejně jako víra křetanská řádnou mentální masáží už od dětství. Co se babička naučila za gottwalda, vnučka přejala a poctivě předává další generaci.
Kandidátka komunistů nastupuje do předvolební kampaně s dcerou.

česká ženo voláme tě


05.09.2013 v 12:09:45

včera k posrání

no já sem včera úředničil tak, že se mi chtělo večer už jen spát, fakt jen spát. takže vočko asi dobrý, ale moc si nepomatuju, ne z chlastu, ale spíš z únavy.

jinak fakt je prdel, že přes trackovací číslo usps se dozvim, že včera bylo proclení ukončeno, ale že bych měl mejla od český pošty, to fakt ne. tak pořád čekám, kdy mi dorazí zpráva, abych si šel tu svoji papriku vyzvednout.

hovna z tisku
Zemanovci masivně nabírají nové členy. Kvůli volbám Hm, mě je celkem u prdele koho zemanovi zmrdi nabírají, ale fakte je, že pro mě spíš byla zajimavá zmínka o jistém panu Jahodářovi, kterého si někteří možná vybaví z dob, kdy se radek john pokoušel stát ministrem vnitra a vytáhl si ho z abasu jako svýho poradce. tato osoba po pádu johna skončila na ministerstvu dopravy a na řsd, kam ji protlačil tehdejší ministr dopravy za věci veřejný a zastávala funkci bezpečnostního ředitele. pak věci veřejný začly svůj strmej pád, lidi se na ministerstvech vyměnili, bártovi lidi zmizeli ze svých míst a hle... po měsících klidu se jahodář vynoří u další vznikající strany, tentokrát u zemanovců. ten člověk bude asi taky slušnej kanál a vypadá to, že pro změnu leze do prdele zemanovi, když s bártou to nevyšlo. další důvod, proč člověk s průměrně vyvinutým mozem nemůže stranu přátel organizovaného zločinu volit.

Odvedl „špinavou práci“, přijde odměna? Elop může stanout v čele Microsoftu. Neverending story, kterak microsoft přes trojskýho koně zničil nokii. no, jen aby se to microsoftu nevrátilo, já osobně sem měl pocit, že elop je jen neschopnej debil na špatnym místě. a vona to možná kukačka....

Britští odborníci tvrdí, že konopí nezpůsobuje psychózu a schizofrenii. Asi jo

05.09.2013 v 11:31:26

jo štíři

03.09.2013 v 20:30:23

zmrd arménskej II

no, protože máme dneska schůzku výboru, tak sem si jen tak ze zvědavosti u kominíků ověřil, že zmrd arménskej nezaplatil, tudíž sem opět těžce vytekl, znova sem mu zavolal a upřímně, už sem si nebral servítky. vopravdu ne. protože největší průser je, že na některý zmrdy opravdu asi jen platí nechat zlámat ruce a nohy, protože když se držíte legální cesty, je to někdy fakt na piču. a že zrovna tenhle zmrd by si zasloužil dráty do vočí.

mrdat arménce, vopravdu je mrdat negrama s bejzbolkama, tyčema, letlampama a kleštěma...

ERÚ: Místo solárních panelů vyráběly energii generátory Jo, bioelektrika....

Strašák ADHD. Porucha může znepříjemnit prvňáčkův život. Bože, zase děsej rodiče. Vždyť lék existuje a píše se o něm dokonce i na wikipedii a oním zázračným lékem (jak potvrzují všichni severokorejci) je dextroamphetamine V českých podmínkách stačí přeci kontaktovat nejbližšího vařiče.

Praha chce zdražit pokuty za jízdu načerno. Hm, jestli by spíš nebylo potřeba zvednout počet revizorů...

Žena si vzala na pěstování marihuany úvěr, rostliny ale stejně přehnojila. OMG OLOL

03.09.2013 v 14:20:05

večer

1) co to je kurva za funkci "kreativní producent"? ať přemejšlim jak přemejšlim, nevim co taková osoba může dělat.

2) vyměnil sem s oddělením celní deklarace české pošty několik emajlů, protože přes celou prahu se mi na plzeňskou fakt nechce. no ty vole, sem fakt zvědavej jak dlouho jim bude proclení trvat než mi to vydaj. a za kolik. tohle je defakto moje první objednávka z mimoevropských zemí. jak to celý prej asi funguje podle pošty: zásilky ze třetích zemí došlých na poštu Praha 120 procházejí určitým procesem zpracování (kartace, vstupní RTG kontrola, naskladnění, vystavení SD a následná avizace zákazníkovi), který nelze urychlit. ale jo, oceňuju, že spojený státy sou řazení mezi třetí země. :)

3) což bude ještě vtipný, protože v dashboardu se mi tak nějak objevilo, že i zbylejch 6procesorů je ve stavu "Production". tak sem zvědavej, kdy to jako přijde.

02.09.2013 v 20:22:12

asic miner

hm, podle trackovacího čísla jalapeno dorazilo do čech. teďka jsem jen zvědavej, jak dlouho bude zdržovat česká pošta. :)
pelíšek v serverovně už má připravenej, usb hub svítí, raspberry pi je nastartovaný a klíma klímuje :)

02.09.2013 v 15:15:52

při pondělí

no, pár poznámek k pondělí prvního záříjového týdne.

1) začala škola, skončily prázdniny, do prahy se zase vrátili dvouměsíční vesničani. Helejte, vy tam z těch vesnic, chatařských oblastí a trampských osad. Nechcete si nechat pražáky u sebe na venkově i přes zimu? Budou hodní, tolerantní a až si zvyknou bude jim stačit málo. Je tady ve městě bez lidí takovej krásnej klid.

2) matky lesany, prvomatky a obecně děcka se vrátily také do města. Ráno vyjdu ven, u rohu domovního bloku stojí matka s dítětem a už ukazuje na mě a šišlá něco ve smyslu "podívej pán má pejsky. koukej na pána". Co má kurva nějaká ženská ukazovat na mě a na čokly? Já taky taky neukazuju hafinám děti a neříkám "hele mladá, koukej dítě, trhej!". Kromě toho jsem si všimnul, že spousta rodičů šišlá ke svejm ratolestem jako někdy já, když se neovládnu a chválim jaky pěkný salámky fenky vysraly. Jenže šišlat na psa a házet mu klacek můžete celej psí život, ale zkuste házet klacek patnáctiletýmu puberťákovi a ještě na něj šišlat.
Prostě mám takovej divnej pocit, že rodiče jsou schopni ve svých dětech pořád vidět ten uřvanej uzlíček nervů, kterej vypadá roztomile do tý doby, než poprvý dá připínačky učitelce na židli. Kolikrát takhle koukám na matku a chudinka, kdyby věděla co vychovala....

3) a ještě si chci postěžovat, že už ani ti rákosníci nejsou co bejvali dřív. Když sem ve čtvrtek dělal guláš, chtěl sem do něj nalejt trochu černýho piva. No, protože letět se mi do alberta nebo tesca kvůli jednomu negrovi fakt nechtělo, navíc byl zapnutej sporák, překonal jsem odpor, sebral odvahu a páchnul sem k rákosníkovi do krámu pro černý pivo, protože je vždycky měl. No jak hledám jak pátrám, černý pivo nikde nevidim, tak se zeptám vietkonga na kase "dobrý den, máte černý pivo?". Byl jsem úplně šokován, protože odpovědí mi bylo "paňě ňěmam." Tak sem ani nepoděkoval a šel do prdele, protože sem byl nasranej sám na sebe, že sem vlezl k vietkongům a že to bylo ještě navíc zbytečný. Nějak sem se uklidňoval, že by ho třeba druhej den mohl mít, ale jak sem zjistil včera, ani hovno.
Včera ivka chtěla upéct nějakej bůček, tak po návratu z procházky chtěla koupit černý pivo. Přijde domu, přinese plzeň (no co se dá dělat, žejo :)) a že prej vietkong nemá černý pívo. Tak sem jí odvyprávěl svoji story, dostal sem řádnej důkaz, že dnešní vietnamci už nejsou ti obchodníci jak je znáte z dob svýho mládí, kdy když něco neměl, tak sednul do auta a za dvě hodiny zboží už měl.
Jo, ale přičemž největší průser je, že v tom jejich krámě to vypadá furt stejně jako za starejch vietkongskejch časů. Smrad z vařený rejže, regály jak ve fabrice, šedivý stěny jejichž výmalba ještě pomatuje "ovoce zelenina s.p.", zboží na hranici životnosti, mírně zahnívající a neošetřovaná zelenina a obsluha, která furt neumí česky.
Nekomentuju k tomu to, že i v tom jejich bistru pochytili český móresy, hlavně co se týče cen a množství masa. Hlavně, že dostanete rejže, že byste se posrali.

4) Coffee shop? V Berlíně zvažují legální prodej marihuany. Jo, zdá se, že možná i v německu pochopí, že je mnohem lepší, když peníze za trávu neskončí u českých vietkongů, ale nýbrž v německý státní kase...

5) Zeman navštívil studenty, odrazoval je od studia v Plzni. Jak on to ten master of ovar říkal? Že je presidentem spodních deseti miliónů? Jako socialista a president spodiny by měl navštívit spíše státní školu a to ještě v oblasti s vyloučenými ze společnosti. Škola na severu čech a nebo moravy by byla vhodná. Ne a on jako správnej kapitalista a buržoj radši jede do soukromýho gymnázia pohrozit soudružce ředitelce, že je už konečně nutné, aby Kateřina někde tu maturitu udělala, když u mladýho Klause to nevyšlo.

02.09.2013 v 12:27:21